WATAHA - KLUB PRZYJACIÓŁ WILKÓW I PSÓW PÓŁNOCY - ŁÓDŹ
Sorry, your browser doesn't support Java(tm).
STRONA GŁÓWNA    Z OSTATNIEJ CHWILI    ZAWODY: KALENDARZE I WYNIKI    KLUBOWICZE    STATUT I WŁADZE    JUNIORZY    DOŁĄCZ DO NAS    SPORT ZAPRZĘGOWY    CZAT    POKAZY    DOGOTERAPIA    WATAHA: LICZBY I OSIĄGNIĘCIA    FOTOGALERIA    OGŁOSZENIA    LITERATURA    WATAHA NA WESOŁO    WILKI    NASI SPONSORZY    400 ZAPRZEGOWYCH LINKÓW    KLUBY I ORGANIZACJE ZAPRZĘGOWE   PZSPZ   KONTAKT   

WYŚCIGI PSICH ZAPRZEGÓW PROPAC CUP - ŁÓDŹ-ARTURÓWEK 2006

(5kB)
WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW PRO PAC CUP ŁÓDŹ 2006
(5kB)

Klub Przyjaciół Wilków i Psów Północy WATAHA oraz TRAIL - PSY ZAPRZĘGOWE
serdecznie zapraszają na:
Wyścigi Psich Zaprzęgów - PROPAC CUP ŁÓDŹ 8-9 KWIETNIA 2006r.
Zawody zaliczane do Pucharu Polski DRYLAND
Polskiego Związku Sportu Psich Zaprzęgów


Aktualna lista zgłoszonych zawodników

Informacje dzień po dniu - w dziale "z ostatniej chwili"


GŁÓWNE INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW:
Klasy: według regulaminu PZSPZ (*DOC do pobrania)
(A, B0, B1, B2, C0, C1, C2, D0, D1, D2, SM, SK, BJK, BJM) oraz Pulka pokazowo
Zawodników obowiązuje Regulamin PZSPZ
Sędzia Główny: Katarzyna Oczkowska
Pomiar czasu: Marek Zieliński www.bit-w.com.pl
Obsługa Weterynaryjna zawodów: Lecznica Weterynaryjna LANCET www.lancet.pl
Komisarz zawodów: Arkadiusz Boguszewski
Kierownik Trasy: Dominik Kotwasiński
Konferansjer: Radosław Ekwiński

Podczas zawodów będzie klasyfikowana Liga Amatorska. Zawodnicy mogą wystartować w Lidze Amatorskiej pod warunkiem podpisania zgłoszenia wraz z oświadczeniem o znajomości regulaminu wyścigów PZSPZ. Zawodnicy ci, tak jak wszyscy muszą również posiadać zaświadczenia od lekarza sportowego. Inne zaświadczenia nie będą honorowane.
Zgodnie z regulaminem wszystkie psy biorące udział w zawodach muszą mieć tatuaż lub chip.

TRASA ZAWODÓW:
W CAŁOŚCI PO LEŚNYCH DUKTACH, SZYBKA, UROZMAICONA. ZAWODY BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ NA TERENIE PARKU KRAJOBRAZOWEGO WZNIESIEŃ ŁÓDZKICH - LASU ŁAGIEWNICKIEGO w Łodzi - NAJWIĘKSZEGO KOMPLEKSU LEŚNEGO W POLSCE MIESZCZĄCEGO SIĘ W GRANICACH MIASTA.

HARMONOGRAM ZAWODÓW:
PIĄTEK 07.04.2006
godz. 16-20 - Przyjmowanie i podpisywanie zgłoszeń, opłaty, weryfikacja dokumentów, licencji i badań lekarskich (zmiana!!!! - STAKE OUT)
godz. 20 - Odprawa zawodników

SOBOTA 08.04.2006
godz. 7-9 - Obowiązkowa odprawa weterynaryjna, odprawa stake-out, kontrola psów i dokumentów psów, cd. - podpisywanie zgłoszeń, opłaty, weryfikacja dokumentów, licencji i badań lekarskich
godz. 8.30 - Odprawa zawodników na stake`out
godz. 10 - Start pierwszego zaprzęgu
godz. 18 - Odprawa zawodników, omówienie pierwszego dnia
godz. 18.30 - Wieczór Maszera i loteria - teren piknikowy przy Hotelu "Prząśniczka" (w razie niekorzystnej pogody - wewnątrz budynku)

NIEDZIELA 09.04.2006
godz. 8-9 - Wyrywkowa odprawa weterynaryjna
godz. 9 - Start pierwszego zaprzęgu
godz. 15 - Zakończenie imprezy i rozdanie nagród

W razie wysokiej temperatury niedzielna część zawodów może rozpocząć się wcześniej niż zaplanowano. Z tego powodu mogą również ulec zmianie długości tras.

OPŁATY STARTOWE:
50 zł - zawodnicy zrzeszeni w PZSPZ
100 zł - zawodnicy niezrzeszeni w klubach PZSPZ (licencjonowani i nie)
25 zł - juniorzy zrzeszeni w PZSPZ
50 zł - juniorzy nierzeszeni w klubach PZSPZ (licencjonowani i nie)
10 zł - zawodnicy startujący w dwóch klasach - za drugi start
15 zł - każdy pomocnik
(W ramach ww. opłat każda z osób ma zapewnione 2 posiłki regeneracyjne + kolację na wieczorze maszera)

Opłaty prosimy wnosić do dnia 4 kwietnia 2006 roku na konto bankowe:
Klub Przyjaciół Wilków i Psów Północy WATAHA
Bank Pekao S.A. I o/Tomaszów Mazowiecki
87 1240 3145 1111 0010 0243 0642
z dopiskiem ZAWODY oraz imieniem i nazwiskiem zawodnika.

FORMULARZE:
ZGŁOSZENIA MOŻNA WYPEŁNIĆ NA STRONIE ZWIĄZKU: www.mushing.pl

Można też wypełnić druk ZGŁOSZENIA (*DOC do pobrania) wysłać go na adres E-MAIL: klub@wataha.info.pl lub wydrukować i przesłać listownie na adres:
KPWiPP "WATAHA"
BRONISIN DWORSKI 7B
RZGÓW, woj. Łódzkie
Z dopiskiem "ZAWODY"

W ciągu dwóch dni od wysłania zgłoszenia via e-mail powinni Państwo otrzymać potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. W razie nieotrzymania potwierdzenia prosimy o kontakt e-majlowy lub telefoniczny na adresy klub@wataha.info.pl lub ewa@husky.info.pl. Tel. 0601-579 348
Lista zawodników na stronie będzie systematycznie każdego dnia aktualizowana.
Zgłoszenia przyjmujemy do 4 kwietnia 2006 r.
Bardzo prosimy o trzymanie się terminu zgłoszeń. Bardzo usprawni nam to pracę, możliwości rozlokowania zawodników i prawidłowe działanie pomiaru czasu.

WAŻNE INFORMACJE:
 • Zgodnie z obowiązującym w Łodzi prawem na terenie miasta Łodzi, w tym także Lasu Łagiewnickiego OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ spuszczania psów ze smyczy.
 • Organizatorzy zawodów nie będą ponosić odpowiedzialności finansowej ani karnej za psy biegające luzem.
 • Stake`out będzie przez całą dobą strzeżony przez firmę ochroniarską.
 • Psy nie mogą nocować na stake`outach.
 • Cisza nocna na stake`out obowiązuje od godz. 22.
 • Na stake`oucie nie ma możliwości rozpalania ognisk.
 • Będzie to surowo przestrzegane ze względu na szczególne znaczenie otuliny Lasu Łagiewnickiego, pobliskich mieszkańców i zwierzęcych mieszkańców lasu.
 • Ze względów organizacyjnych i ekologicznych parking i stake`out dla psów będą znajdowały się obok siebie, ale w wydzielone w osobnych miejscach.
 • Część stake `outu jest zacieniona, w przypadku dodatnich temparatur będzie możliwość rozbicia tam psów.
 • Na parkingu są stale dostępne źródła wody źródlanej.
  Będzie istniała możliwość rozbica psów tuż obok samochodu (parking wyłożony jest płytami typu "jumbo", z otworami), jednak nie polecamy tego, gdyż płyty sa betonowe.
 • W razie potrzeby i dużej ilości zawodników - bedzie możliwość rozbicia stake`outów obok samochodów wzdłuż północnej cześci ul. Działka, ktora będzie wyłączona z ruchu.
 • Wszystkie psy zgłoszone do wyścigów muszą mieć obowiązkowe szczepienia przeciwko wściekliźnie i szczepienia na tzw. psie jednostki chorobowe.
 • Podczas zawodów obowiązuje zakaz poruszania się po lesie psów niezgłoszonych do zawodów.
 • Szczególnie prosimy o zastosowanie się do wymogów rozdziału 9 Regulaminu Wyścigów.

  BAZA NOCLEGOWA:
  W związku z przełożeniem zawodów nieco skomplikowała nam się sprawa noclegów, dlatego w tej sprawie pojawiają się i będą się pojawiajać dalsze informacje, tak żeby ułatwić wam życie w tej kwestii. (Ośrodków w okolicy jest sporo, ale w tym samym czasie odbywają się w Łodzi targi, oraz w lesie po drugiej stronie ul. Wycieczkowej - będą Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Biegach Przełajowych, dlatego mocno prosimy o "zwarcie" czasowe z rezerwacjami. Szukanie noclegów "na ostatnią chwilę", może w tym terminie prawie niemożliwe. W razie kłopotów - czy braku miejsc - prosimy o kontakt.
  Wszystkie osoby, które gdziekolwiek rezerwowały noclegi, a nie będą mogły przyjechać w nowym terminie zawodów, prosimy o zwolnienie miejsc.

  Odnośnie domków - nowy termin jest wolny, więc osoby, które zabukowały miejsca w domkach Na Rogach proszone są o potwierdzenie w nich czy przyjeżdżają na zawody w nowym terminie czy rezygnują z noclegów (jeżeli tak to mogą przekazać miejsca innym zawodnikom).

  WSZYSTKIE NOCLEGI, KTORE PODAJEMY SĄ W OKOLICACH LASU ŁAGIEWNICKIEGO, A DOJAZD DO NICH ZE STAKE OUT-u jest nieskomplikowany.

  Ponieważ pojawiają sie pierwsze informacje, że są kłopoty z noclegami, podajemy informację aktualną na godz. 19.25 ;-) W Prząśniczce są jeszcze noclegi z soboty na niedzielę, i pokój w Grosiku również z soboty na niedzielę. Od piątku do niedzieli - wolne są jeszcze miejsca w Gościncu "U Zawierki" oraz w Rejsie. Mamy też jeszcze wolne miejsca w szkole. Na dzień dzisiejszy nie ma już wolnych miejsc "Na Rogach", ale w sobotę wieczorem podamy info czy udało się "odbić" jeszcze część pokoi dla zawodników (jest szansa na odwołanie niepotwierdzonej rezerwacji jednej z firm).

  23 marca 2006 roku


  Można rezerwować miejsca również tutaj:
  OŚRODEK WYPOCZYNKOWO-SZKOLENIOWY CESARKA
  w Cesarce k/Strykowa
  rezerwacje do 2 kwietnia na hasło "wataha" pod telefonem: 0603 532 009
  informacje o ośrodku: www.cesarka.pl
  Noclegi w cenie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami - 25 zł za osobę.
  Ośrodek znajduje się nad zalewem strykowskim, przy lesie.
  Prośba o niewprowadzanie piesków do pokoi (wokół jes mnóstwo miejsca do rozbicia psów oraz spacerów.
  Uwaga: Ośrodek znajduje się w zacisznym miejscu około 13 km od miejsca zawodów, za terenem Lasu Łagiewnickiego w kierunku północnym (nie trzeba z zawodów jechac przez Łodzi). Droga do niego z tras warszawskiej oraz z/na stake out jest prosta i podróż trwa około 10 minut. Jadąc z Łodzi można wybrać dwie drogi - od jednej strony Łagiewnik (droga 71 na Stryków) oraz z drugiej strony Łagiewnik - od ul. Strykowskiej (droga nr 14). Wjeżdząjąc do Strykowa z obu dróg (łączą się przy Hotelu "500") - około 100 metrów za hotelem po prawej stronie, tuż za zalewem jest droga w prawo. Jedziemy wzdłuż zalewu - około 1,5 km, bezposrednio do ośrodka.

  24 marca 2006 roku

  1. HOTEL PRZĄŚNICZKA
  W centrum lasu łagiewnickiego, z parkingiem. 180 miejsc w pokojach - 2 osobowych. Rezerwacja noclegów na hasło "wataha" gwarantuje nocleg w cenie 30 zł lub 40 zł (podwyższony standard). Rezerwacje do końca marca. Tu prosimy głównie o rezerwacje osoby, które przyjadą prosto na zawody, bez noclegu z piątku na sobotę.
  Ul. Studencka 20/24
  Tel: 042 659 74 44
  http://przasniczka.pl/firma.htm
  Do hotelu nie wolno wprowadzać zwierząt.
  Wieczór Maszera odbędzie się na terenie piknikowym przy hotelu (w przypadku ładnej pogody) lub w jednej z sal konferencyjnych hotelu (w razie deszczu).

  W hotelu Prząśniczka - niestety - W NOWYM TERMINIE większość pokoi jest WOLNA OD SOBOTY, czyli osoby, które zarezerwowały noclegi od piątku - muszą sprawdzić czy ich pokój jest wolny, a jeżeli nie - skorzystać z innego ośrodka. Osoby, które zarezerwowały noclegi od soboty - proszone są również o potwierdzenie rezerwacji. Osoby, ktore zamierzają przyjechać tylko na dwa dni (bez piątku) - prosimy o kierowanie się tutaj.

  Podajemy nowe miejsca noclegowe - gdzie można jeszcze rezerwować noclegi od piątku do niedzieli:
  2. HOTEL GROSIK
  Ul. Brzoskwiniowa 17 Łódź
  tel. 042 658 95 29
  http://www.hotelgrosik.ldz.pl
  Kilkanaście miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych - 30 zł od osoby. Rezerwacje na hasło "wataha" do 23 marca.
  Hotel mieści się w prywatnej willi na północy Łodzi, niedaleko ulicy Zgierskiej (wjazd od strony Gdańska) - w odległości około 4 kilometrów od stake outu, ale to jest w tej samem części Łodzi, a dojazd tam z miejsca zawodów jest bardzo prosty

  3. Zajazd NA ROGACH - Kamping I HOTEL
  Około 26 miejsc w 2 i 4-osobowowych domkach. Ośrodek przy zjeździe z trasy warszawskiej (od strony Łowicza) na granicy Parku Krajobrazowego.
  Ceny za wynajęcie domu - adekwatnie 55 i 110 zł.
  Obok kampingu jest również ZAJAZD NA ROGACH - moga być jeszcze wolne dwuosobowe pokoje - cena za osobę zbliżone do cen w domkach.
  Ul. Łupkowa 10/16
  Tel. 042 659 76 16
  http://www.zajazdnarogach.emeteor.pl/

  4. SZKOŁA PODSTAWOWA - ul. Łupkowa
  30 miejsc w dwóch salach szkoły w cenie 15 zł za dobę. Szkoła monitorowana z dozorcą, psy zabronione. Dostęp do toalet i łazienek. Materace i karimaty - na własną rękę. Bardzo prosimy o pozostawienie porządku po swoim pobycie.
  Noclegi w szkole prosimy rezerwować u nas: klub@wataha.info.pl
  W związku z trudniejszą sytuacją, awaryjnie możemy przyjąć jeszcze dodatkowe osoby do szkoły.

  5. GOŚCINIEC "U ZAWIERKI"
  ul. Strykowska 284 Łódź
  tel. 659 96 58, 659 97 96
  Na hasło WATAHA - do 2 kwietnia można rezerwować 30 miejsc noclegowych w pokojach Gościńca dla osób rezerwujących pokoje od piątku do niedzieli (dwa noclegi). Pokoje dwuosobowe, ale można się umówić na dodatkowe osoby w pokojach (dzieci etc.). Cena od osoby 40 zł. Możliwość wykupienia śniadań. Gościniec ma swój parking. Gościniec znajduje się w odległości 8 kilometrów od stake out`u ale jedzie się tam 5 minut, własciwie wyjeżdżając z Łagiewnik, skręcamy w lewo i po 7 kilometrach jazdy prosto mamy Gosciniec. Gościniec znajduje się przy trasie wjazdowej z Warszawy, kilkaset metrów za zeiloną tabliczką "Łódź" , po prawej stronie.

  6. ZAJAZD REJS
  ul. Strykowska 98 Łódź
  tel. 042 659 88 56
  6 dwuosobowych pokoi z łazienkami - po 100 zł pokój. Możliwość negocjacji liczby osób w pokojach (dostawka, materac etc.- w granicach rozsądku ;-)). Rezerwacje na hasło "wataha" do końca marca.
  Zajazd mieści się prz ul. Strykowskiej (wylotówka z Warszawy) niedaleko zjazdu do Lasu Łagiewnickiego. Za stacją benzynową, tuż za końcem lasu. Na tyłach zajazdu - duży Parking.

  Kto nie "zalapie się" w ww. miejscach na noclegi - prosimy nie panikować ;)

  POZOSTAŁE INFORMACJE:
  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Arturówek - Kamping (NIE MA MIEJSC)
  Około 40 miejsc w 3 i 5-osobowych domkach z kuchniami i łazienkami w centrum lasu łagiewnickiego. Koszt domku - 150 zł.
  Łódź - Arturówek
  Ul. Skrzydlata 75
  Tel: 042 659 76 22, 042 659 97 93
  http://www.mosir.lodz.pl/

  OPIS TRAS:
  został dodany w informacjach "Z ostatniej chwili"

  MAPY DO POBRANIA:
  Mapa Lasu Łagiewnickiego, miejsca zawodów i bazy noclegowej
  Mapa tras
  Mapa województwa łódzkiego
  Mapa północnej części Łodzi i częścią Lasu Łagiewnickiego

  Uprzedzamy, że trasy mogą ulec nieznacznej korekcie, oczywiście w ramach regulaminu. Może się tak stać ze względu na utrudnione warunki w lesie w chwili obecnej i nieprzywidywalność warunków atmosferycznych w marcu. Częśc tras może stać się nieprzejezdna, ich uprzątnięcie może być niemożliwe, albo ich stan po zejściu śniegów może być opłakany. Ostateczna mapa tras będzie dostępna na dwa tygodnie przed imprezą.

  IMPREZY TOWARZYSZĄCE:
  W ramach imprez towarzyszących na terenie zawodów wraz z władzami miasta będziemy propagować akcję: "Posprzataj po swoim psie". a wraz z lecznicą weterynaryjną "Lancet" - ideę sterylizacji zwierząt domowych. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, być może uda się przeprowadzić akcję bezpłatnego czipowania psów.

  KONTAKTY:
  Główne informacje - Arek Boguszewski - 0601 394 174 prezes@wataha.info.pl
  Parkingi, Straż Miejska, Las, Stake-out - Janusz Pokrywka 0607 875 869 karopol@neostrada.pl
  Zezwolenia, dokumenty imprezy - Marzena Głażewska 0605 532 291
  Opieka i kontakt ze sponsorami - Jacek Zawadzki 0502 431 460 shoshoni@poczta.fm
  Kontakt z mediami, zgłoszenia, NOCLEGI - Ewa Kwiecińska - 0601 579 348 klub@wataha.info.pl
  Płatności, kasa - Paweł Szafranek - 0603 697 550 skarbnik@wataha.info.pl
  Sprawy poza sportowe (stoiska, imprezy miejskie) - Klaudia Graczyk kwwg@gazeta.pl

  DOJAZD NA ZAWODY Z POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI KRAJU:
  Od strony wschodniej - od strony Warszawy
  - z drogi przez Łowicz, Stryków:

  Droga najłatwiejsza - trasa z Warszawy przechodzi w Łodzi w ul. Strykowską. Po minięciu trzech stacji benzynowych po prawej stronie, na rogu widoczny będzie Zajazd "Na rogach" i kamping "na Rogach"- skręcamy tam w ul. Łupkową w prawo, dojeżdżamy do ul. Wycieczkowej (na skrzyżowaniu na wprost - widoczna pętla tramwajowa) - i skręcamy w prawo w ul. Wycieczkową. Parking zawodów znajduje się ok. 1 km dalej, po prawej stronie.

  - z drogi przez Rawę Mazowiecką, Brzeziny:
  Po wjeździe do miasta, przy Centrum Handlowym M1 (po lewej stronie - Real, Mediamarkt, Praktiker) droga przechodzi w dwupasmową ul. Brzezińską. Po kilkuset metrach wjeżdżamy na wiadukt, a tuż po zjeździe z wiaduktu, na skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo w ul. Strykowską i jedziemy nią tak jakby spowrotem w kierunku Warszawy. Za pierwszymi światłami po lewej stronie jest stacja benzynowa. tuż za nią w lewo ulica Wycieczkowa-jedziemy nią ok. 1,5 km aż po prawej stronie zobaczymy parking zawodów.

  Od strony zachodniej - Poznania
  - z drogi przez Poddębice, Aleksandrów Łódzki:

  Z Aleksandrowa Łódzkiego kierujemy się cały czas prosto na Łódź, w ten sposób wjeżdżamy do Łodzi i jedziemy dwujezdniową trzypasmówką cały czas prosto. Mijamy po lewej stronie Carrefour i OBI, stację BP, przejeżdżamy wiadukt nad dworcem Łódź-Żabieniec i dwupasmową dojeżdżamy aż do dużego rondo-skrzyżowania ze światłami - z obwodnicą łódzką - aleją Włókniarzy. Na nim skręcamy w lewo i jedziemy do następnego skrzyżowania ze światłami, na którym skręcamy w prawo (po przekątnej z lewej -TESCO) w ul. Pojezierską i jedziemy cały czas PROSTO. Mijamy dwa, małe osiedlowe skrzyżowania z światłami, następnie duże skrzyżowanie z tramwajami (ul. Zgierska), jedziemy dalej prosto, już trójpasmówką. Mijamy przejście dla pieszych ze światłami i dojeżdżamy do dużego skrzyżowania z ul. Łagiewnicką. Na tym skrzyżowaniu skręcamy w lewo, ale UWAGA - ZARAZ za skrzyżowaniem, po skręcie kierujemy się nie prosto, ale w PRAWO w ul. Warszawską (tak za pętlą autobusową). Jedziemy prosto ul. Warszawską wzdłuż torów tramwajowych aż do ich pętli po lewej stronie. Jesteśmy już przy skrzyżowaniu z ul. Wycieczkową, gdzie skręcamy w lewo. Parking zawodów znajduje się ok. 1 km dalej, po prawej stronie.

  Od strony północnej - Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz:
  - z drogi przez Łęczycę, Ozorków, Zgierz

  Ze Zgierza do Łodzi prowadzi prosta droga, która w Łodzi automatycznie przechodzi w ul. Zgierską, najpierw jednopoasmową, a przy od osiedla Radogoszcz - dwupasmową. Jedziemy nią aż do wielkiego rondo-skrzyżowania przy Castoramie po lewej stronie. Na nim skręcamy w lewo i jedziemy dwupasmową al. Gen. Sikorskiego, która automatycznie przechodzi w ul. Łagiewnicką, mijamy kilka osiedlowych przejść ze światłami i UWAGA! Dojeżdżamy do dużego skrzyżowania z ulicami Inflancką z lewej strony, a Julianowską z prawej strony, ale nie skręcamy na nim, tylko 30 metrów wcześniej skręcamy w lewo w ul. Warszawską (dla orientacji - tuż za skrętem w lewo po prawej stronie jest mała pętla autobusowa. Dalej jedziemy prosto ul. Warszawską wzdłuż torów tramwajowych aż do ich pętli po lewej stronie. Jesteśmy już przy skrzyżowaniu z ul. Wycieczkową, gdzie skręcamy w lewo. Parking zawodów znajduje się ok. 1 km dalej, po prawej stronie.

  Od strony południowej Katowic, Częstochowy, Piotrkowa
  - przez Pabianice albo Rzgów

  w obu przypadkach wjeżdżąjąc do Łodzi kierujemy się na cały czas na Gdańsk i dojeżdżamy do obwodnicy łódzkiej, czyli dwujezdniowej trójpasmówki - Alei Włókniarzy, bo tereny na których odbywają się zawody znajdują się w północnej części miasta. Musicie więc przejechać całą Łódź, żeby się na nie dostać ;-) Nie radzimy pchać się przez centrum, chyba, że ktoś zna miasto. Aleja Włókniarzy rozpoczyna się od ul. Pabianickiej przy stacji Jet i prowadzi dokoła centrum cały czas prosto. Jadąc od początku mija się nią kolejno: po lewej stronie Praktiker i Castoramę, po prawej CH Tulipan z hipermarketem Geant. Potem wjeżdżamy na wiadukt, z którego widać po lewej stronie Dworzec Łódź-Kaliska. Jadąc dalej prosto mijamy m.in. po prawej stronie stację Statoil i sklep Makro, dalej po lewej stację BP i Mc Donald`s a po prawej stację Esso. Za stacją Esso, na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo (po przekątnej z lewej - widać TESCO) w ul. Pojezierską i jedziemy cały czas PROSTO. Mijamy dwa, małe osiedlowe skrzyżowania z światłami, następnie duże skrzyżowanie z tramwajami (ul. Zgierska), jedziemy dalej prosto, już trójpasmówką. Mijamy przejście dla pieszych ze światłami i dojeżdżamy do dużego skrzyżowania z ul. Łagiewnicką. Na tym skrzyżowaniu skręcamy w lewo, ale UWAGA - ZARAZ za skrzyżowaniem, po skręcie kierujemy się nie prosto, ale w PRAWO w ul. Warszawską (tak za pętlą autobusową). Jedziemy prosto ul. Warszawską wzdłuż torów tramwajowych aż do ich pętli po lewej stronie. Jesteśmy już przy skrzyżowaniu z ul. Wycieczkową, gdzie skręcamy w lewo. Parking zawodów znajduje się ok. 1 km dalej, po prawej stronie.

  Dla osób przyjeżdżających bez samochodów: z centrum miasta w okolice zawodów kursuje m.in. tramwaj nr 3 (z centrum miasta - ul. Kościuszki) oraz autobus MPK linii 56 spod Teatru Wielkiego (okolice dworca Łódź-Fabryczna oraz PKS).
 • PATRONAT HONOROWY IMPREZY:
  Prezydent Miasta Łodzi
  Jerzy Kropiwnicki

  *************************** SPONSORZY:
  SPONSOR GŁÓWNY - PRO PAC: (7kB)

  ORAZ DYSTRYBUTOR PRO PAC NA POLSKĘ - HURTOWNIA A.ZIARKO: (4kB)

  BANK PKO BP w Łodzi: (9kB)

  JASZPOL - AUTORYZOWANY DEALER RENAULT i SSANGYUNG: (6kB)

  RADIO ŁÓDŹ (nagłośnienie): (7kB)

  A TAKŻE:
  BLOCH CATERING STUDIO


  *************************** PATRONI MEDIALNI:
  RADIO ŁÓDŹ: (4kB)

  GAZETA WYBORCZA:

  TOYA - TELEWIZJA KABLOWA i OPERATOR INTERNETOWY: (5kB)

  ***************************

  FUNDATORZY NAGRÓD DLA JUNIORÓW:
  ARTOM - PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE (16kB)

  *************************** ZA POMOC DZIĘKUJEMY:
  Leśnictwu Miejskiemu w Łodzi
  - Za teren i wszelką pomoc
  (8kB) (4kB)

  Lecznicy Weterynaryjnej LANCET:
  (5kB)

  Panu Jarosławowi Śmiałkowi z firmy HARRY
  - za wypożyczenie Quada:

  (4kB)

  Łódzkiej Straży Miejskiej
  i Straży Miejskiej - Sekcji Konnej w Łagiewnikach:

  (6kB) (5kB)

  Darkowi Fodczukowi - za projekty (7kB)

  Izie Zawadzkiej - za "psie" medale
  (8kB)


  a także:
  Funkcyjnym i łącznościowcom
  Stacji medycznej
  Łódzkiej Policji
  Serwisowi filmowemu
  Serwisowi zdjęciowemu zawodów
  Serwisowi płatnych zdjęć
  Marzannie Zielińskiej i jej mamie - za klubowe szaliki ;))

  *************************** Podczas imprezy współnie z Urzedem Miasta Łodzi odbędzie się również kolejna odsłona miejskiej akcji:
  Posprzątaj! To nie kupa roboty! (7kB)

  *************************** ZAPRASZAMY:  KLUB WATAHA
  (5kB)

  MIASTO ŁÓDŹ
  (19kB)  PRO PAC
  (48kB)

  (powrót do strony głównej)


  (20kB)