WATAHA - KLUB PRZYJACIÓŁ WILKÓW I PSÓW PÓŁNOCY - ŁÓDŹ
Sorry, your browser doesn't support Java(tm).
STRONA GŁÓWNA    Z OSTATNIEJ CHWILI    ZAWODY: KALENDARZE I WYNIKI    KLUBOWICZE    STATUT I WŁADZE    JUNIORZY    DOŁĄCZ DO NAS    SPORT ZAPRZĘGOWY    CZAT    POKAZY    DOGOTERAPIA    WATAHA: LICZBY I OSIĄGNIĘCIA    FOTOGALERIA    OGŁOSZENIA    LITERATURA    WATAHA NA WESOŁO    WILKI    NASI SPONSORZY    400 ZAPRZEGOWYCH LINKÓW    KLUBY I ORGANIZACJE ZAPRZĘGOWE   PZSPZ   KONTAKT   

PUCHAR POLSKI PROPAC CUP 2007 - ŁÓDŹ-ARTURÓWEK 24-25 listopada - WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW
MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2006 - ŁÓDŹ PROPAC CUP 8-10 grudnia - WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW
PUCHAR POLSKI PROPAC CUP2006 - ŁÓDŹ-ARTURÓWEK 8-9 kwietnia - WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW

(5kB)
POKAZY
(5kB)
 • Tu znajdziesz Przykładowy plan pokazu - wersja w doc.

  (31kB)
  W maju 1999r. rozpoczęliśmy współpracę z  Międzynarodowymi Targami Łódzkimi. Wkrótce zaowocowała ona pokazem psich zaprzęgów, które odbyły się podczas VI Międzynarodowych Targów Zoologicznych Pet Fair`99.  Celem naszego pokazu było przybliżenie szerokiej publiczności zwyczajów wilków i psów Północy oraz propagowanie aktywnego obcowania z naturą.

  Program pokazu obejmował: prezentację ras, pokazy sprzętu zaprzęgowego oraz przejażdżki zaprzęgiem dla dzieci. Nasze wysiłki przyciągnęły rzesze zainteresowanych i okazały się na tyle atrakcyjne, że w marcu 2000r. odbył się kolejny pokaz przy okazji VI Międzynarodowych Targów Regiony Turystyczne.

  Tym razem najbardziej widowiskowym elementem pokazu były próby uciągu, podczas których jeden z naszych psów  - alaskan malamute Frodo (aktualny Mistrz  Polski w próbach uciągu), pociągnął samochód  transportowy o ciężarze 1500 kg. Tego typu pokazy są świetną  okazją do prowadzenia działalności edukacyjnej, obalającej mity o wilkach jako krwiożerczych bestiach -  z  czego zawsze skrupulatnie korzystamy. Na pokazach, jak i przy innych okazjach zbieramy datki dla Wilczego Parku w Stobnicy, rozdajemy ulotki i odpowiadamy na pytania.

  Organizujemy też przejażdzki psimi zaprzęgami.


 • (powrót do strony głównej)


  (20kB)