WATAHA - KLUB PRZYJACIÓŁ WILKÓW I PSÓW PÓŁNOCY - ŁÓDŹ
Sorry, your browser doesn't support Java(tm).
STRONA GŁÓWNA    Z OSTATNIEJ CHWILI    ZAWODY: KALENDARZE I WYNIKI    KLUBOWICZE    STATUT I WŁADZE    JUNIORZY    DOŁĄCZ DO NAS    SPORT ZAPRZĘGOWY    CZAT    POKAZY    DOGOTERAPIA    WATAHA: LICZBY I OSIĄGNIĘCIA    FOTOGALERIA    OGŁOSZENIA    LITERATURA    WATAHA NA WESOŁO    WILKI    NASI SPONSORZY    400 ZAPRZEGOWYCH LINKÓW    KLUBY I ORGANIZACJE ZAPRZĘGOWE   PZSPZ   KONTAKT   

MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND - ŁÓDŹ PROPAC CUP 8-10 grudnia 2006 - WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW
PUCHAR POLSKI PROPAC CUP - ŁÓDŹ-ARTURÓWEK 8-9 kwietnia 2006 WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW

(5kB)
II MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w warunkach bezśnieżnych - ŁÓDŹ PROPAC CUP 2006
(5kB)

(17kB)

(62kB)
Klub Przyjaciół Wilków i Psów Północy WATAHA
oraz Trail Psy Zaprzegowe
mają zaszczyt zaprosić na Wyścigi Psich Zaprzęgów -
II oficjalne Mistrzostwa Polski Seniorów
w sprincie w warunkach bezśnieżnych
POLSKIEGO ZWIĄZKU SPORTU PSICH ZAPRZĘGÓW
ŁÓDŹ PRO PAC CUP 2006.

Mistrzostwa Polski odbywać się będą w łódzkim Lasie Łagiewnickim od 8 do 10 grudnia 2006 roku.DOJAZD NA ZAWODY Z POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI KRAJU:

Od strony wschodniej - od strony Warszawy

1) - z drogi przez Łowicz, Stryków:
Droga najłatwiejsza - trasa z Warszawy przechodzi w Łodzi w ul. Strykowską. Po wjeździe do Łodzi, Po prawej stronie na rogu widoczny będzie Zajazd "Na rogach" - skręcamy w ul. Łupkową w prawo, dojeżdżamy do ul. Wycieczkowej (na skrzyżowaniu na wprost - widoczna pętla tramwajowa) - i skręcamy w prawo w ul. Wycieczkową. Zawody odbywają się ok. 1 km dalej, po prawej stronie.

2) - z drogi przez Rawę Mazowiecką, Brzeziny:
Po wjeździe do miasta, przy Centrum Handlowym M1 (po lewej stronie - Real, Mediamarkt, Praktiker) droga przechodzi w dwupasmową ul. Brzezińską. Po kilkuset metrach wjeżdżamy na wiadukt, a tuż po zjeździe z wiaduktu, na skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo w ul. Strykowską i jedziemy nią tak jakby spowrotem w kierunku Warszawy. Za pierwszymi światłami po lewej stronie jest stacja benzynowa Orlenu. Skręcamy za nią w lewo w ul. Wycieczkową i jedziemy nią ok. 1,5 km na miejsce.

Od strony zachodniej - od strony Poznania

1) - z drogi przez Poddębice, Aleksandrów Łódzki:
Z Aleksandrowa Łódzkiego kierujemy się cały czas prosto na Łódź, w ten sposób wjeżdżamy do Łodzi i jedziemy dwujezdniową trzypasmówką cały czas prosto. Mijamy po lewej stronie Carrefour i OBI, stację BP, przejeżdżamy wiadukt nad dworcem Łódź-Żabieniec i dwupasmową dojeżdżamy aż do dużego rondo-skrzyżowania ze światłami - z obwodnicą łódzką - aleją Włókniarzy. Na nim skręcamy w lewo i jedziemy do następnego skrzyżowania ze światłami, na którym skręcamy w prawo (po przekątnej z lewej -TESCO) w ul. Pojezierską i jedziemy cały czas PROSTO. Mijamy dwa, małe osiedlowe skrzyżowania z światłami, następnie duże skrzyżowanie z tramwajami (ul. Zgierska), jedziemy dalej prosto, już trójpasmówką. Mijamy przejście dla pieszych ze światłami i dojeżdżamy do dużego skrzyżowania z ul. Łagiewnicką. Na tym skrzyżowaniu skręcamy w lewo, ale UWAGA - ZARAZ za skrzyżowaniem, po skręcie kierujemy się nie prosto, ale w PRAWO w ul. Warszawską (tak za pętlą autobusową). Jedziemy prosto ul. Warszawską wzdłuż torów tramwajowych aż do ich pętli po lewej stronie. Tam skręcamy w lewo w ul. Wycieczkową, zawody są ok. 1 km dalej, po prawej stronie.

2) - z drogi przez Autostradę A2 do Strykowa
W Strykowie zjeżdżamy na Łódź, i jedziemy dalej tak jak opisaliśmy powyżej w dojeździe od strony Warszawy z drogi przez Łowicz, Stryków

Od strony północnej - Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz

- z drogi przez Łęczycę, Ozorków, Zgierz:
Ze Zgierza do Łodzi prowadzi prosta droga, która w Łodzi automatycznie przechodzi w ul. Zgierską, najpierw jednopasmową, a przy od osiedla Radogoszcz - dwupasmową. Jedziemy nią aż do wielkiego rondo-skrzyżowania przy Castoramie po lewej stronie. Na nim skręcamy w lewo i jedziemy dwupasmową al. Gen. Sikorskiego, która automatycznie przechodzi w ul. Łagiewnicką, mijamy kilka osiedlowych przejść ze światłami i UWAGA! Dojeżdżamy do dużego skrzyżowania z ulicami Inflancką z lewej strony, a Julianowską z prawej strony, ale nie skręcamy na nim, tylko 30 metrów wcześniej skręcamy w lewo w ul. Warszawską (dla orientacji - tuż za skrętem w lewo po prawej stronie jest mała pętla autobusowa). Dalej jedziemy prosto ul. Warszawską wzdłuż torów tramwajowych aż do ich pętli po lewej stronie. Tam skręcamy w lewo w ul. Wycieczkową, zawody są ok. 1 km dalej, po prawo.

Od strony południowej - Sieradz, Opole, Wieluń

1) - przez Pabianice:
W obu przypadkach wjeżdżając do Łodzi kierujemy się na cały czas na Gdańsk i dojeżdżamy do obwodnicy łódzkiej, czyli dwujezdniowej trójpasmówki - Al. Włókniarzy (obecnie częściowo Jana Pawła II), bo tereny na których odbywają się zawody znajdują się w północnej części miasta. Musicie więc przejechać całą Łódź, żeby się na nie dostać ;-) Nie radzimy pchać się przez centrum, chyba, że ktoś zna miasto. Aleja Włókniarzy rozpoczyna się od ul. Pabianickiej przy stacji Jet i prowadzi dokoła centrum cały czas prosto. Jadąc od początku mija się nią kolejno: po lewej stronie Praktiker i Castoramę, po prawej CH Tulipan z hipermarketem Geant. Potem wjeżdżamy na wiadukt, z którego widać po lewej stronie Dworzec Łódź-Kaliska. Jadąc dalej prosto mijamy m.in. po prawej stronie stację Statoil i Makro, dalej po lewej stację BP i Mc Donald`s a po prawej stację LOTOS. Za stacją LOTOS, na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo (po przekątnej z lewej - widać TESCO) w ul. Pojezierską i jedziemy cały czas PROSTO. Mijamy dwa, małe osiedlowe skrzyżowania z światłami, następnie duże skrzyżowanie z tramwajami (ul. Zgierska), jedziemy dalej prosto, już trójpasmówką. Mijamy przejście dla pieszych ze światłami i dojeżdżamy do dużego skrzyżowania z ul. Łagiewnicką. Na tym skrzyżowaniu skręcamy w lewo, ale UWAGA - ZARAZ za skrzyżowaniem, po skręcie kierujemy się w PRAWO w ul. Warszawską (tak za pętlą autobusową). Jedziemy prosto ul. Warszawską wzdłuż torów tramwajowych aż do pętli po lewej stronie. Jesteśmy już przy skrzyżowaniu z ul. Wycieczkową, Tam skręcamy w lewo, zawody są ok. 1 km dalej, po prawo.

Od strony południowej Katowic, Częstochowy, Piotrkowa

2) - przez Rzgów:
Można kierować się podobnie jak z Pabianic trasą na Gdańsk, wówczas obie trasy zbiegną się u początków Al. Włókniarzy (obecnie częściowo Jana Pawła II). Druga wersja przejazdu to skierowanie się z krajowej "Jedynki" nie na Gdańsk tylko na Warszawę. Po wjeździe do Łodzi i minięciu po prawej stronie Carrefoura, jedziemy prosto dwupasmówką do dużego skrzyżowania przy Białym Kościele na rogu, po prawej stronie. (nakaz jazdy w lewo lub prawo). Kierujemy się tam w prawo na Warszawę, Rawę Maz. Jedziemy tak jak prowadzą znaki dwupasmówką, bokiem Łodzi (jedziemy m.in. dwoma wiaduktami, mijamy po drodze m.in. duże skrzyżowanie z Al. Piłsudskiego, duże rondo-skrzyżowanie "Solidarności" przy kościele św. Teresy, za nim stację BP i Orlen oraz cmentarz na Dołach. Za cmentarzem droga na Rawę odbija w prawo, a my dalej jedziemy prosto, mijamy stację Jet po prawej stronie i trzymamy się środka. Za kilkaset metrów po lewej stronie będzie mała stacja Orlenu, skręcamy za nią w lewo i jedziemy już drogą na zawody aż do końca, do znaku zakazu wjazdu.

Dla osób przyjeżdżających bez samochodów: z centrum miasta w okolice zawodów kursuje m.in. tramwaj nr 3 (z centrum miasta - ul. Kościuszki) oraz autobus MPK linii 56 spod Teatru Wielkiego (okolice dworca Łódź-Fabryczna oraz PKS).PODSTAWOWE INFORMACJE

TRASA ZAWODÓW

HARMONOGRAM ZAWODÓW

OPŁATY STARTOWE

FORMULARZE

WAŻNE INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW

BAZA NOCLEGOWA

MAPY DO POBRANIA

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

KONTAKTY

PATRONI I SPONSORZY

LISTA ZAWODNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO MP

INFORMACJE Z OSTATNIEJ CHWILI

INFORMACJE DLA WIDZÓW

SERWIS DLA MEDIÓW

MEDIA O ZAWODACH

FOTOREPORTAŻE Z ZAWODÓW

WYNIKI Z ZAWODÓW


(178kB)


PATRONAT HONOROWY IMPREZY:
Marszałek Województwa Łódzkiego
Stanisław Witaszczyk


*************************** SPONSOR GŁÓWNY:
PRO PAC

(16kB)

*************************** PATRONAT MEDIALNY:
Gazeta Wyborcza (12kB)
Tv Toya (15kB) Przyjaciel Pies
(28kB)
Radio Łódź (39kB) Radio Łódź jest również sponsorem nagłośnienia i Relacji na żywo z Mistrzostw Polski
*************************** SPONSORZY WSPIERAJĄCY:
Hi Mountain - Sklep z odzieżą outdoorową C.H. Tulipan (3kB)
ARTOM Przedsiębiorstwo Budowlane z Tomaszowa Maz. (17kB)
ROLDROB - Producent przetworów drobiowych z Tomaszowa Maz. (17kB)
PKO Bank Polski (10kB)
Marbet - producent kasków rowerowych (3kB)
3rd Pole Sprzęt maszerski (7kB)
Luna-Art - Sklep internetowy (4kB)
ZWiK - Zakład Wodociągów
i Kanalizacji w Łodzi
(27kB)
(11kB)
VITO - Producent Namiotów (48kB)
Lecznica Weterynaryjna LANCET (5kB)
FLORENTI - skarpety sportowe
(14kB)

Andrzej Kagankiewicz PPHU DAK

Sklep "Biwak" w Bełchatowie oraz wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego "Biwak" działająca w OSiR Góra Kamieńsk
*************************** PRZYJACIELE ZAWODÓW:
Urząd Miasta Łodzi
pomoc i wsparcie
(5kB)
Urząd Marszałkowski (13kB)
Leśnictwo Miejskie w Łodzi (8kB)
Łódzka Straż Miejska i jej Oddział Konny w Łagiewnikach (5kB)
Wolontariusze z sekcji Ch.K.S. Stake-Out
Bloch Catering Studio
*************************** Jesteśmy partnerami akcji UMŁ (7kB)
***************************

(powrót do strony głównej)


(20kB)