WATAHA - KLUB PRZYJACIÓŁ WILKÓW I PSÓW PÓŁNOCY - ŁÓDŹ
Sorry, your browser doesn't support Java(tm).
STRONA GŁÓWNA    Z OSTATNIEJ CHWILI    ZAWODY: KALENDARZE I WYNIKI    KLUBOWICZE    STATUT I WŁADZE    JUNIORZY    DOŁĄCZ DO NAS    SPORT ZAPRZĘGOWY    CZAT    POKAZY    DOGOTERAPIA    WATAHA: LICZBY I OSIĄGNIĘCIA    FOTOGALERIA    OGŁOSZENIA    LITERATURA    WATAHA NA WESOŁO    WILKI    NASI SPONSORZY    400 ZAPRZEGOWYCH LINKÓW    KLUBY I ORGANIZACJE ZAPRZĘGOWE   PZSPZ   KONTAKT   

MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND - ŁÓDŹ PROPAC CUP 8-10 grudnia 2006 - WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW
PUCHAR POLSKI PROPAC CUP - ŁÓDŹ-ARTURÓWEK 8-9 kwietnia 2006 WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW

(5kB)
SEZON 2005/2006
(5kB)
Punktacja Pucharu Polski DRYLAND (*PDF)
Informacja o Longu Maćka Słomińskiego (*DOC)
Informacja o Longu Darka Morsztyna (*JPEG)



SPRINT
DATA MIEJSCE ORGANIZATOR NAZWA ZAWODÓW KLUBOWA OBECNOŚĆ RODZAJ ZAWODÓW RANGA I ZAKRES WYNIKI
16-18.09 Lubieszów Klub Cze-Mi III Jesienny Cross Tak Sprint DRYLAND Puchar Polski - CC, BJ, D Tak
1-2.10 Lubliniec WKB Meta O Nóż Komandosa Nie Sprint DRYLAND Mistrzostwa Okręgu Południe - CC, BJ Tak
8-9.10 Warszawa-Młociny Cze-Ne-Ka XV Jesienne WPZ Tak Sprint DRYLAND Amatorska Liga Zaprzęgowa Tak
8-9.10 Saignelegier Szwajcaria ECF Eurocanicross 2005 Nie Sprint DRYLAND Mistrzostwa Europy - CC, BJ Tak
15-16.10 Myślęcinek Sfora IV WPZ Tak Sprint DRYLAND Puchar Polski - całość klas Tak
22-23.10 Baranowo Traper VI Kurpś Nie Sprint DRYLAND Puchar Polski - całość klas Tak
29-30.10 Wielka Wieś Aga Biernacka Cross dokoła Sokolicy Nie Sprint DRYLAND Całość klas Tak
12-13.11 Sobótka Sfora Śladem Ślężańskiego Mnicha Tak Sprint DRYLAND Puchar Polski - całość klas Tak
12-13.11 Belec nad Orlici Czechy ESDRA Off Snow Nie Sprint DRYLAND Mistrzostwa Europy ESDRA Tak (*PDF)
19-20.11 Wysoka - Radocka Góra Jurek Prochal X Złoty But Tak Sprint DRYLAND Amatorska Liga Zaprzęgowa Tak
26-27.11 Lubliniec Extreme Wilcze Echa Tak Sprint DRYLAND Puchar Polski - całość klas Tak
2-7.12 Maasmechelen Belgia IFSS Mistrzostwa Świata Nie Sprint DRYLAND Mistrzostwa Świata IFSS Tak
10-11.12 Tarnowskie Góry Husky Fan II WPZ Nie Sprint DRYLAND Mistrzostwa Okręgu Południe Tak
31.12-.1.01 Jakuszyce Durango Rimo - Nie Sprint ŚNIEG Puchar Polski - całość klasPUCHAR WSA Tak (*PDF)
7-8.01 Jakuszyce Durango Rimo - Tak Sprint ŚNIEG Puchar Polski - całość klas Tak
28-29.01 Cisna Tomek Kudełka Śladem Niedźwiedzia Tak Sprint ŚNIEG Puchar Polski - całość klas Tak
3-8.02 Tarvisio Włochy ESDRA - Nie Sprint ŚNIEG Mistrzostwa Europy ESDRA Tak (*PDF)
10-12.02 Frauenwald Niemcy WSA - Nie Sprint ŚNIEG Mistrzostwa Świata WSA Tak
11-12.02 Korczew Biały Kieł Mistrzostwa Polski Juniorów Tak Sprint ŚNIEG Puchar Polski - całość klas Puchar Świata IFSS Tak
4-5.03 Kubalonka Extreme Wilcze Echa Tak Sprint ŚNIEG Puchar Polski - całość klas Tak
11-12.03 Jakuszyce PZSPZ - Tak Sprint ŚNIEG Mistrzostwa Polski ŚNIEG Puchar Świata IFSS Tak (*PDF)
1-2.04 Nakło Sfora Nakielska - - Sprint DRYLAND Liga Amatorska Tak
8-9.04 Arturówek Wataha Propac Cup Tak Sprint DRYLAND Puchar Polski - całość klas Tak (*PDF)
22-23.04 Płoniawy Traper V Tropem Dzika Nie Sprint DRYLAND Mistrzostwa Okręgu Północ Nie
22-23.04 Kucoby Ola Kajewska III Śladem Psich Łap Tak Sprint DRYLAND Liga Amatorska Tak
28-30.04 Sopot Nordkapp III Bursztynowym Szlakiem Tak Sprint DRYLAND Mistrzostwa Polski DRYLAND Tak (*PDF)


ŚREDNI DYSTANS
DATA MIEJSCE ORGANIZATOR NAZWA ZAWODÓW NASZA OBECNOŚĆ RODZAJ ZAWODÓW RANGA I ZAKRES WYNIKI
7-8.01 Jakuszyce Durango Rimo - - MID Dystans ŚNIEG Puchar Polski MID - całość ODWOŁANE
14-15.01 Nowy Targ Silna grupa pod wezwaniem ;))) - - MID Dystans ŚNIEG wszystkie midowe klasy Tak
21-22.01 Przymuszewo Biały Kieł i Szara Wilczyca Kaszubska Odyseja - MID Dystans - DRYLAND Puchar Polski MID - całość ODWOŁANE
10-12.02 Vassieur En Vercors Francja ESDRA - - MID Dystans - ŚNIEG Mistrzostwa Europy MID ESDRA Tak (*PDF)
11-12.02 Korczew Biały Kieł - - MID Dystans - DRYLAND Puchar Polski MID - całość ODWOŁANE
18-19.02 Rudziniec Orły Bojszów - - MID Dystans - ŚNIEG Puchar Polski MID - całość ODWOŁANE
18-19.02 Wierchomla Grzesiek Lindner - - MID Dystans Towarzyskie Tak
23-26.02 Lutowiska Piotr Twardowski W Krainie Wilka - MID Dystans - ŚNIEG Puchar Polski MID - całość Tak
3-5.03 Zuberec Czechy WSA - - MID Dystans - ŚNIEG Mistrzostwa Europy WSA Tak
11-12.03 Jakuszyce PZSPZ - - MID Dystans - ŚNIEG Mistrzostwa Polski MID - całość Tak (*PDF)


DŁUGI DYSTANS
DATA MIEJSCE ORGANIZATOR NAZWA ZAWODÓW KONTAKT RODZAJ ZAWODÓW RANGA I ZAKRES WYNIKI
11-18.02 Suwalszczyzna Maciek Słomiński Wielki Rajd Suwalszczyzny - Romincki Long mushing@op.pl Długi Dystans - ŚNIEG 400 km Tak
26.01-07.02 Puszcza Augustowska Darek Morsztyn Dni Łowców Przygód - Ekspedycja Biegnący Wilk www.biegnacy-wilk.pl Długi Dystans - ŚNIEG - ODWOŁANE


UCIĄGI
DATA MIEJSCE ORGANIZATOR NAZWA ZAWODÓW NASZA OBECNOŚĆ RODZAJ ZAWODÓW RANGA I ZAKRES WYNIKI


ZAWODY NA ŚNIEGU - PO SĄSIEDZKU
DATA KRAJ MIEJSCOWOŚĆ NAZWA ZAWODÓW KONTAKT RODZAJ ZAWODÓW RANGA I ZAKRES WYNIKI
7-8.01 Czechy Tri Studnie - - - - -
7-8.01 Czechy Nowe Mesto - - - - -
7-8.01 Słowacja Remata - - - - -
7-8.01 Niemcy Heidmuhle - - - - -
7-8.01 Niemcy Crottendorf - - - - -
14-15.01 Czechy Decinsky Snieznik - - - - -
14-15.01 Słowacja Pavlovce - - - - -
14-15.01 Niemcy Unterjoch - - - - -
21-22.01 Czechy Zadov - - - - -
21-22.01 Słowacja Zlata Bana - - - - -
21-22.01 Niemcy Frauenau - - - - -
28-29.01 Słowacja Turany - - - - -
28-29.01 Niemcy Neuhaus - - - - -
28-29.01 Niemcy Wallgau - - - - -
28-29.01 Niemcy Liebenscheid - - - - -
4-5.02 Słowacja Donovaly - - - - -
4-5.02 Słowacja Zuberec - - - - -
4-5.02 Niemcy Brotterode - - - - -
4-5.02 Niemcy Clausthal - - - - -
4-5.02 Niemcy Zellerfeld - - - - -
11-12.02 Czechy Decinsky Sneznik - - - - -
11-12.02 Słowacja Drozdovo - - - - -
11-12.02 Niemcy Frauenwald - - - - -
11-12.02 Niemcy Hammerbrucke - - - - -
18-19.02 Słowacja Hummene - - - - -
18-19.02 Niemcy Warmensteinach - - - - -
18-19.02 Niemcy Nassau - - - - -
18-19.02 Niemcy Herrischried - - - - -
25-26.02 Słowacja Dubakovo - - - - -
25-26.02 Niemcy Oberhof - - - - -
25-26.02 Niemcy Lieberberg - - - - -
4-5.03 Czechy Bystrec - - - - -
4-5.03 Słowacja Zuberec - - - - -
4-5.03 Niemcy Sibratsgfall - - - - -
4-5.03 Niemcy Holzhau - - - - -
11-12.03 Czechy Strazne - - - - -
11-12.03 Słowacja Kraliky - - - - -







(powrót do strony głównej)


(20kB)