WATAHA - KLUB PRZYJACIÓŁ WILKÓW I PSÓW PÓŁNOCY - ŁÓDŹ
Sorry, your browser doesn't support Java(tm).
STRONA GŁÓWNA    Z OSTATNIEJ CHWILI    ZAWODY: KALENDARZE I WYNIKI    KLUBOWICZE    STATUT I WŁADZE    JUNIORZY    DOŁĄCZ DO NAS    SPORT ZAPRZĘGOWY    CZAT    POKAZY    DOGOTERAPIA    WATAHA: LICZBY I OSIĄGNIĘCIA    FOTOGALERIA    OGŁOSZENIA    LITERATURA    WATAHA NA WESOŁO    WILKI    NASI SPONSORZY    400 ZAPRZEGOWYCH LINKÓW    KLUBY I ORGANIZACJE ZAPRZĘGOWE   PZSPZ   KONTAKT   

PUCHAR POLSKI PROPAC CUP 2007 - ŁÓDŹ-ARTURÓWEK 24-25 listopada - WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW
MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2006 - ŁÓDŹ PROPAC CUP 8-10 grudnia - WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW
PUCHAR POLSKI PROPAC CUP 2006 - ŁÓDŹ-ARTURÓWEK 8-9 kwietnia - WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW

(5kB)
PROPAC CUP 2007 - 24-25 listopada - ŁÓDŹ-ARTURÓWEK
WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW - PUCHAR POLSKI i LIGA ZAPRZĘGOWA
(5kB)

(17kB)

Klub Przyjaciół Wilków i Psów Północy WATAHA
oraz Trail Psy Zaprzegowe
mają zaszczyt zaprosić na Wyścigi Psich Zaprzęgów -
Puchar Polski i Liga Zaprzęgowa
w sprincie w warunkach bezśnieżnych
POLSKIEGO ZWIĄZKU SPORTU PSICH ZAPRZĘGÓW
ŁÓDŹ PRO PAC CUP 2007

(51kB)


DOJAZD NA ZAWODY Z POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI KRAJU:

Od strony wschodniej - od strony Warszawy

1) - z drogi przez Łowicz, Stryków:
Droga najłatwiejsza - trasa z Warszawy przechodzi w Łodzi w ul. Strykowską. Po wjeździe do Łodzi, Po prawej stronie na rogu widoczny będzie Zajazd "Na rogach" - skręcamy w ul. Łupkową w prawo, dojeżdżamy do ul. Wycieczkowej (na skrzyżowaniu na wprost - widoczna pętla tramwajowa) - i skręcamy w prawo w ul. Wycieczkową. Zawody odbywają się ok. 1 km dalej, po prawej stronie.

2) - z drogi przez Rawę Mazowiecką, Brzeziny:
Po wjeździe do miasta, przy Centrum Handlowym M1 (po lewej stronie - Real, Mediamarkt, Praktiker) droga przechodzi w dwupasmową ul. Brzezińską. Po kilkuset metrach wjeżdżamy na wiadukt, a tuż po zjeździe z wiaduktu, na skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo w ul. Strykowską i jedziemy nią tak jakby spowrotem w kierunku Warszawy. Za pierwszymi światłami po lewej stronie jest stacja benzynowa Orlenu. Skręcamy za nią w lewo w ul. Wycieczkową i jedziemy nią ok. 1,5 km na miejsce.

Od strony zachodniej - od strony Poznania

1) - z drogi przez Poddębice, Aleksandrów Łódzki:
Z Aleksandrowa Łódzkiego kierujemy się cały czas prosto na Łódź, w ten sposób wjeżdżamy do Łodzi i jedziemy dwujezdniową trzypasmówką cały czas prosto. Mijamy po lewej stronie Carrefour i OBI, stację BP, przejeżdżamy wiadukt nad dworcem Łódź-Żabieniec i dwupasmową dojeżdżamy aż do dużego rondo-skrzyżowania ze światłami - z obwodnicą łódzką - aleją Włókniarzy. Na nim skręcamy w lewo i jedziemy do następnego skrzyżowania ze światłami, na którym skręcamy w prawo (po przekątnej z lewej -TESCO) w ul. Pojezierską i jedziemy cały czas PROSTO. Mijamy dwa, małe osiedlowe skrzyżowania z światłami, następnie duże skrzyżowanie z tramwajami (ul. Zgierska), jedziemy dalej prosto, już trójpasmówką. Mijamy przejście dla pieszych ze światłami i dojeżdżamy do dużego skrzyżowania z ul. Łagiewnicką. Na tym skrzyżowaniu skręcamy w lewo, ale UWAGA - ZARAZ za skrzyżowaniem, po skręcie kierujemy się nie prosto, ale w PRAWO w ul. Warszawską (tak za pętlą autobusową). Jedziemy prosto ul. Warszawską wzdłuż torów tramwajowych aż do ich pętli po lewej stronie. Tam skręcamy w lewo w ul. Wycieczkową, zawody są ok. 1 km dalej, po prawej stronie.

2) - z drogi przez Autostradę A2 do Strykowa
W Strykowie zjeżdżamy na Łódź, i jedziemy dalej tak jak opisaliśmy powyżej w dojeździe od strony Warszawy z drogi przez Łowicz, Stryków

Od strony północnej - Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz

- z drogi przez Łęczycę, Ozorków, Zgierz:
Ze Zgierza do Łodzi prowadzi prosta droga, która w Łodzi automatycznie przechodzi w ul. Zgierską, najpierw jednopasmową, a przy od osiedla Radogoszcz - dwupasmową. Jedziemy nią aż do wielkiego rondo-skrzyżowania przy Castoramie po lewej stronie. Na nim skręcamy w lewo i jedziemy dwupasmową al. Gen. Sikorskiego, która automatycznie przechodzi w ul. Łagiewnicką, mijamy kilka osiedlowych przejść ze światłami i UWAGA! Dojeżdżamy do dużego skrzyżowania z ulicami Inflancką z lewej strony, a Julianowską z prawej strony, ale nie skręcamy na nim, tylko 30 metrów wcześniej skręcamy w lewo w ul. Warszawską (dla orientacji - tuż za skrętem w lewo po prawej stronie jest mała pętla autobusowa). Dalej jedziemy prosto ul. Warszawską wzdłuż torów tramwajowych aż do ich pętli po lewej stronie. Tam skręcamy w lewo w ul. Wycieczkową, zawody są ok. 1 km dalej, po prawo.

Od strony południowej - Sieradz, Opole, Wieluń

1) - przez Pabianice:
W obu przypadkach wjeżdżając do Łodzi kierujemy się na cały czas na Gdańsk i dojeżdżamy do obwodnicy łódzkiej, czyli dwujezdniowej trójpasmówki - Al. Włókniarzy (obecnie częściowo Jana Pawła II), bo tereny na których odbywają się zawody znajdują się w północnej części miasta. Musicie więc przejechać całą Łódź, żeby się na nie dostać ;-) Nie radzimy pchać się przez centrum, chyba, że ktoś zna miasto. Aleja Włókniarzy rozpoczyna się od ul. Pabianickiej przy stacji Jet i prowadzi dokoła centrum cały czas prosto. Jadąc od początku mija się nią kolejno: po lewej stronie Praktiker i Castoramę, po prawej CH Tulipan z hipermarketem Geant. Potem wjeżdżamy na wiadukt, z którego widać po lewej stronie Dworzec Łódź-Kaliska. Jadąc dalej prosto mijamy m.in. po prawej stronie stację Statoil i Makro, dalej po lewej stację BP i Mc Donald`s a po prawej stację LOTOS. Za stacją LOTOS, na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo (po przekątnej z lewej - widać TESCO) w ul. Pojezierską i jedziemy cały czas PROSTO. Mijamy dwa, małe osiedlowe skrzyżowania z światłami, następnie duże skrzyżowanie z tramwajami (ul. Zgierska), jedziemy dalej prosto, już trójpasmówką. Mijamy przejście dla pieszych ze światłami i dojeżdżamy do dużego skrzyżowania z ul. Łagiewnicką. Na tym skrzyżowaniu skręcamy w lewo, ale UWAGA - ZARAZ za skrzyżowaniem, po skręcie kierujemy się w PRAWO w ul. Warszawską (tak za pętlą autobusową). Jedziemy prosto ul. Warszawską wzdłuż torów tramwajowych aż do pętli po lewej stronie. Jesteśmy już przy skrzyżowaniu z ul. Wycieczkową, Tam skręcamy w lewo, zawody są ok. 1 km dalej, po prawo.

Od strony południowej Katowic, Częstochowy, Piotrkowa

2) - przez Rzgów:
Można kierować się podobnie jak z Pabianic trasą na Gdańsk, wówczas obie trasy zbiegną się u początków Al. Włókniarzy (obecnie częściowo Jana Pawła II). Druga wersja przejazdu to skierowanie się z krajowej "Jedynki" nie na Gdańsk tylko na Warszawę. Po wjeździe do Łodzi i minięciu po prawej stronie Carrefoura, jedziemy prosto dwupasmówką do dużego skrzyżowania przy Białym Kościele na rogu, po prawej stronie. (nakaz jazdy w lewo lub prawo). Kierujemy się tam w prawo na Warszawę, Rawę Maz. Jedziemy tak jak prowadzą znaki dwupasmówką, bokiem Łodzi (jedziemy m.in. dwoma wiaduktami, mijamy po drodze m.in. duże skrzyżowanie z Al. Piłsudskiego, duże rondo-skrzyżowanie "Solidarności" przy kościele św. Teresy, za nim stację BP i Orlen oraz cmentarz na Dołach. Za cmentarzem droga na Rawę odbija w prawo, a my dalej jedziemy prosto, mijamy stację Jet po prawej stronie i trzymamy się środka. Za kilkaset metrów po lewej stronie będzie mała stacja Orlenu, skręcamy za nią w lewo i jedziemy już drogą na zawody aż do końca, do znaku zakazu wjazdu.

Dla osób przyjeżdżających bez samochodów: z centrum miasta w okolice zawodów kursuje m.in. autobus MPK linii 51 spod Teatru Wielkiego (okolice dworca Łódź-Fabryczna oraz PKS).PODSTAWOWE INFORMACJE

TRASA ZAWODÓW

HARMONOGRAM ZAWODÓW

OPŁATY STARTOWE

FORMULARZE

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

WAŻNE INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW

BAZA NOCLEGOWA

MAPY DO POBRANIA

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

KONTAKTY

PATRONI SPONSORZY NAGRODY

DOJAZD NA ZAWODY Z POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI KRAJU

INFORMACJE Z OSTATNIEJ CHWILI

INFORMACJE DLA WIDZÓW

INFORMACJE DLA WOLONTARIUSZY

SERWIS DLA MEDIÓW

MEDIA O ZAWODACH

FOTOREPORTAŻE Z ZAWODÓW

WYNIKI Z ZAWODÓW(178kB)

PATRONAT HONOROWY:
Marszałek Woj. Łódzkiego
Prezydent Miasta Łodzi


*************************** SPONSOR GŁÓWNY:
PRO PAC

(16kB)

*************************** PATRONAT MEDIALNY:
(15kB)
> (15kB)
(39kB)
Radio Łódź jest sponsorem nagłośnienia i Relacji na żywo
*************************** SPONSOR WSPIERAJĄCY:

(3kB)
(10kB)
(17kB)
(17kB)
(3kB)
(17kB)
(5kB)
(10kB)
(10kB)
(7kB)
(4kB)
(27kB)
(11kB)
(48kB)
(5kB)
(5kB)
ANBA-2
POKRYCIA DACHOWE - ZGIERZ

*************************** POMOC I WSPARCIE:
Urząd Miasta Łodzi (5kB)
Urząd Marszałkowski (13kB)
Leśnictwo Miejskie w Łodzi (8kB)
Łódzka Straż Miejska (5kB)
*************************** Jesteśmy partnerami akcji UMŁ (7kB)
***************************

(powrót do strony głównej)


(20kB)